Košík
logo heureka Sklad-pneu.cz je ověřeno zákazníky

Dopravné a balné

Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím kurýrní služby na korespondenční, případně doručovací adresu, je-li tato zadána v objednávce, případně upřesněna zákazníkem před odesláním zboží. O odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu, kde bude uveden kontakt na přepravce - při zaslání kurýrní službou.

V současné době využíváme jako přepravce společnost PPL (www.ppl.cz), DPD (www.dpd.cz), InTime (www.intime.cz)  a GEIS (www.geis.cz). Dle vytíženosti expedice je na logistickém oddělení našeho e-shopu www.sklad-pneu.cz  . rozhodováno o tom, kterou přepravní společností bude zboží odesláno. V e-mailu o odeslání zboží obdržíte číslo balíku a telefonní kontakt na přepravce. Pokud expedované zboží nebude dodáno do 24 h, prosím, kontaktujte telefonicky přepravce a mějte nachystané číslo balíku. Ze strany kupujícího není možno ovlivnit, kterou společností bude zboží odesláno, proto neumožňujeme osobní odběr na depu PPL, DPD nebo jiné kurýrní služby.

Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby. Stav zásilky můžete ověřit, po zadání čísla balíku, přímo na stránkách přepravce. Na stránkách kurýrní společnosti po zadání Vašeho PSČ, naleznete přibližný čas doručení zásilky (sekce "Harmonogram doručování"). Není možné z naší strany ovlivnit čas doručení například na odpolední nebo dopolední čas.Vaše poznámky, že zboží má být doručeno například po 15 h nebo do 12 h, nemůžeme ovlivnit a nebereme proto na zřetel. O víkendu není možno zásilku doručit.

Ceny za dopravné jsou následující (ceny jsou uvedeny bez dph):

 

při objednávce pneu nebo disků 97,- Kč/ks
při objednávce nákladních pneu (velikost 17,5")
145,-Kč/ks
při objednávce nákladních pneu (od velikosti 19,5")
340,-Kč/ks