Košík
logo heureka Sklad-pneu.cz je ověřeno zákazníky

DOT a země původu

Omlouváme se, ale není v našich silách ověřovat DOT, zemi původu pneu nebo zajistit, že pneu nebude starší například jednoho měsíce atd. Nelze také zajistit, že bude dodána například pneu Michelin vyrobená ve Francii a ne v Maďarsku. Na poznámky tohoto charakteru v objednávce nebereme zřetel! Prodáváme vždy nové pneu za které ručíme dobrým jménem našeho e-shopu www.sklad-pneu.cz.

Naši dodavatelé nám garantují staří pneumatiky do dvou let (výjimečně do tří let). Pneumatika nově vyrobená je skladována v tmavých a suchých skladech, kde nehrozí riziko poškození pneumatiky UV zářením. Dodáváme pneumatiky s maximálním stářím do dvou let, ve většině případech však s takovým rokem výroby, ve kterém je produkt objednán. DOT nemá vliv na homogennost pneumatiky nebo na její rozdílné jízdní vlastnosti. Pneumatika se začne reálně opotřebovávat ažsamotnou jízdou. Vliv na její opotřebení mají zejména faktory jako je UV záření, kvalita komunikace, stav podvozku vozu, nesprávné nahuštění pneu (zde je nutná pravidelná kontrola) a také styl jízdy řidiče. Záruční lhůta na zboží se nevztahuje k číslu DOT, ale k datu uvedenému na faktuře. Prodáváme pouze zboží první jakosti s plnou zárukou.

Není v našich silách zjišťovat údaje DOT, jelikož z logistických důvodů není možné zajistit odeslání konkrétních kusů konkrétnímu klientovi.

Ban ny